Często można spotkać się z określeniem jackpoty progresywne podczas gry w sloty (ale nie tylko sloty). Ale co oznacza ten termin? Progresywne jackpoty są popularnym i poszukiwanym dodatkiem do gier slotowych. Są one tworzone stopniowo z zakładów wszystkich graczy. Działa to w ten sposób, że z każdego obrotu, niewielki procent stawki jest przenoszony do puli jackpota, a ta rośnie i rośnie. Zwłaszcza w kasynach online, kwota ta rośnie na ekranie praktycznie z każdym mrugnięciem. Gra, w którą grasz, jest również rozgrywana przez wielu innych graczy w Internecie w tym samym czasie. A wszyscy grający w nią automatycznie powiększają jackpot, aż do momentu, gdy do jednego z nich uśmiechnie się fortuna. Wspaniałą wiadomością jest to, że każdy gracz może wygrać jackpota. To zależy wyłącznie od szansy i po prostu musisz grać na slotach, które oferują taką opcję.

Kolejną ważną różnicą jest to, czy jest to lokalny czy wspólny jackpot. Lokalny jackpot może być zagrany tylko w jednej grze, na jednym automacie, w jednym salonie gier lub w jednym kasynie. Wspólny jackpot, z drugiej strony, jest wspólny – albo w wielu grach, albo nawet w wielu kasynach.

Progresywne jackpoty w slotach EGT

jackpoty

Chcesz spróbować gry w ekscytujące sloty, w których możesz grać o jackpoty? Mamy dla Ciebie wspaniałą wskazówkę. Dzięki grom EGT możesz codziennie grać o progresywne jackpoty. Wystarczy być zarejestrowanym graczem w kasynie online, wybrać jeden z automatów EGT i zakręcić bębnami. Wszyscy gracze, którzy grają w te gry są automatycznie brani pod uwagę w grze o 4 progresywne jackpoty. Wysokość zakładu nie jest ważna, nawet obrót z najniższym możliwym zakładem może przynieść wygraną.

Gra fabularna Jackpot Cards

Cztery jackpoty są podzielone na poziomy, a każdy poziom jest reprezentowany przez jeden z symboli kart (kier, pik, trefl i karo). Podczas gry na slotach EGT, możesz zobaczyć wszystkie cztery poziomy i ich aktualną wartość w górnej części ekranu. Masz szansę zagrać dla jednego z nich w sposób losowy. W dowolnym momencie po tym, jak bębny przestaną się kręcić, na ekranie może pojawić się ogromny napis Jackpot Cards. Kiedy to nastąpi, możesz klaskać w dłonie. Zostaniesz bowiem przeniesiony do gry bonusowej, w której będziesz mógł zagrać o jedną z nagród jackpot. W grze bonusowej masz do wyboru 12 kart i wybierasz jedną na raz, dopóki nie odwrócisz trzech kart z tym samym symbolem. W tym momencie zostaniesz nagrodzony nagrodą, która jest aktualna dla tego symbolu.

Czy Ty też spróbujesz trafić w dziesiątkę?

jackpoty

Jeśli lubisz bawić się przy grach slotowych i chciałbyś otrzymać coś ekstra oprócz klasycznych wygranych, polecamy Ci spróbować gry o jackpoty w slotach EGT. Możesz to również zrobić kręcąc bębnami na tak popularnych slotach jak 100 Burning Hot czy Secrets of Alchemy. Życzymy Wam dobrej zabawy i powodzenia w grze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *