Chcesz wiedzieć, kto z wybranych radzi sobie tak dobrze jak my?

Madonna

Madonna

Być może zaskoczy Cię fakt, że „Królowa Popu” jest zapaloną hazardzistką. I może cię zaskoczyć, że to nie jest zwykła hazardzistka. Madonna wygrała nawet w totka. W 2012 roku udało jej się wygrać $120,000. Ale jeśli właśnie miałeś kilka słów z przymrużeniem oka o tym, że bogaci ludzie są szczęściarzami, wiedz, że Madonna przekazała wszystkie te pieniądze na cele charytatywne.

George Clooney

Nawet boski George ma swoją loteryjną pasję i kupuje losy loteryjne w ilościach hurtowych. Chociaż mówi, że to tylko wtedy, gdy do wygrania są duże pieniądze, ale mówi, że to się dzieje regularnie. Kiedy jackpot loterii raz osiągnęła $ 120 milionów, nie wahał się wydać $ 1,500 na bilety. To prawda, jak w przypadku Madonny, była to akcja charytatywna. Chciał wesprzeć dotknięte trzęsieniem ziemi Haiti. Jednak, o ile wiadomo, jeszcze nie udało mu się wygrać. Ale nam to nie przeszkadza, przynajmniej nadal musi zarabiać na graniu w dobrych filmach.

Hugh Jackman

Wolverine jest wyjątkiem na tej liście, ponieważ sam nie gra na loterii. Ale dzięki niemu inni to robią. Jak to jest możliwe? Cóż, kiedy Hugh zaczął pracę w przemyśle filmowym, odkrył, że choć spędza dużo czasu z ludźmi „na planie”, tak naprawdę prawie wcale ich nie zna. Od tego czasu za każdym razem, gdy kręci film, kupuje losy na loterię dla całej ekipy. Nie wiadomo, czy uczynił kogoś milionerem, ale mówi, że bardzo pomaga w kontaktach towarzyskich.

Woody Allen

Nawet skandalizujący celebryci nie stronią od pragnienia mega wygranej na loterii. Słynny reżyser jeszcze słynniejszych filmów jest ich idealnym reprezentantem. Według jego własnych słów, cały czas próbuje wygrać i wydaje ponad 100 dolarów tygodniowo na loterii. Ale na pytanie, co by zrobił, gdyby wygrał, nie wiedział. W rzeczywistości nie powiedział nic innego niż to, co robi teraz. Ale wiesz, co innego jest, gdy masz miliony dolarów w banku, a co innego, gdy nie masz nic…

Paris Hilton

Paris Hilton

Spadkobierczyni hotelowego imperium o nieobliczalnej wartości zasłynęła z wielu działań i pozostała wierna swojemu wizerunkowi nawet wtedy, gdy pytano ją o loterię. Kupiła 1.500 biletów na raz i chciała wygrać. Zapytana, co zrobi ze swoją wygraną, odpowiedziała, że 10% przekaże na cele charytatywne… Bardzo hojnie…

Wayne Rooney

Ulubieniec angielskiej publiczności, którego kariera być może powoli dobiega końca, ale był czas, kiedy nie tylko jego piłkarskie wyczyny interesowały cały kraj. Tabloidy dowiedziały się o nim różnych rzeczy. Jedną z tych rzeczy jest to, że ma on dosłownie obsesję na punkcie zakładów loteryjnych. Może wydać tysiące, by wygrać miliony. Pochodzi z biednego środowiska, w którym tradycją było wybieranie losów na loterii. I podąża za nim. Cóż, Wayne, trzymam kciuki, mam nadzieję, że będziesz bardziej hojny niż Paryż, kiedy wygrasz.

Dan Blizerian

Król instagrama i fanatyczny hazardzista zafascynowany grą w pokera. Znany z fotografii bród, mięśni, broni i prostytutek z pieniędzmi, uwielbia hazard w każdej postaci. Kiedy więc w amerykańskiej loterii padła rekordowa kwota, nie wahał się kupić losów wartych 100 000 dolarów. A? On nie wygrał… Niedawno, w wieku 36 lat, przeszedł podobno zawał serca. Kto wie, może znów w grze był duży jackpot…

Widzisz, nawet kiedy żyjesz na wysokich obrotach, nigdy nie przestajesz marzyć o wielkich wygranych. Jeśli nie chcesz marzyć, zgłoś się do jednej z loterii. Możesz również wziąć udział w europejskiej megaloterii EuroJackpot i wygrać duże pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *